Як використовувати ChatGPT на своєму iPhone — докладна інструкція

13 Травня 2023

ChatGPT – це генератор текстів або чат-бот, створений на основі штучного інтелекту компанією OpenAI. Нейросітка за останній рік стала неймовірно популярною завдяки своїй здатності відповідати на запитання та вести розумні діалоги.

ChatGPT можна використовувати на iPhone

ChatGPT може бути корисним кожному користувачеві, і особливо учням і студентам, оскільки дозволяє швидко отримувати відповіді на будь-які запитання. Як показує практика, це набагато зручніше і швидше, ніж, наприклад, шукати потрібну інформацію у Вікіпедії або в мережі за допомогою пошукової системи. Тому далі розповімо, як користуватися ChatGPT на iPhone, щоб мати корисну нейромережу буквально в кишені.

Як користуватися ChatGPT у браузері

Найпростіший спосіб скористатися нейромережею ChatGPT — отримати доступ до неї через браузер. Цей метод підійде, якщо ви збираєтеся користуватися нейромережею лише іноді. У такому разі ви просто заходите на сайт нейромережі та працюєте з чатом у своєму профілі.

Зайдіть на сайт нейромережі та зареєструйте обліковий запис

Незалежно від того, яким способом ви отримуватимете доступ до чат-боту, в першу чергу доведеться зареєструватися. Для цього виконайте такі дії:

 1. Перейдіть на сайт ChatGPT за посиланням.
 2. Торкніться кнопки “Sign up”.
 3. Якщо у вас є обліковий запис Google, торкніться відповідної кнопки та створіть обліковий запис через нього. Якщо облікового запису немає, просто введіть адресу вашої електронної пошти у відповідне поле.
 4. Виберіть країну та вкажіть номер телефону.
 5. Введіть код у СМС у відповідне поле.

Після реєстрації ви потрапите на сторінку з чатом. Можете одразу ввести запитання та отримати відповідь. У лівому вікні можна створювати нові чати, а також перемикатися між існуючими чатами. Щоб ChatGPT коректно відповідав на ваші запитання та враховував контекст, для кожної окремої теми бажано створювати новий чат. Для зручності, створіть у браузері закладку ChatGPT, щоб швидко отримувати до нього доступ.

Встановіть команду з ChatGPT на iPhone, щоб використовувати нейромережу без браузера

Як зробити віджет з ChatGPT

Якщо ви збираєтеся часто користуватися ChatGPT, наприклад, нейромережа вам потрібна для навчання, доцільніше витратити кілька хвилин вашого часу і створити на екрані відповідний віджет. Порядок дій наступний:

 1. Завантажте команду за посиланням та встановіть.
 2. Якщо ви ще не зареєструвалися, зробіть це, скориставшись інструкцією вище.
 3. Потім перейдіть за цим посиланням, авторизуйтеся під своїм логіном та паролем ChatGPT, а потім торкніться кнопки “Create new secret key”, щоб створити унікальний ключ API.
 4. Скопіюйте ключ.
 5. Відкрийте команду та вставте API у відповідне поле.
 6. Запустіть команду, після чого ChatGPT фактично буде на вашому смартфоні. Ви зможете ставити запитання, і команда генеруватиме відповідь.
 7. Щоб створити віджет, можна скористатися спеціальним додатком, наприклад, Lock Launcher – Screen Widgets, який ви можете завантажити та встановити за посиланням.
 8. Запустіть програму та торкніться кнопки “Команда”.
 9. Впишіть точну назву команди.
 10. Торкніться трьох точок і виберіть, на який екран буде додано віджет, наприклад, екран блокування.
 11. Потім виберіть “віджет 1” та “Екран блокування”.

Створіть віджет із командою, щоб швидко отримувати доступ до неї

Тепер віджет створений, можете встановити його у звичайний спосіб, як будь-який інший віджет. Торкніться, щоб швидко скористатися командою. Текст можна запроваджувати як російською, так і українською мовою, причому не лише письмово, а й усно, тобто надиктовуючи його.

ChatGPT допоможе вам написати реферат чи отримати інформацію, однак майте на увазі, що довірити нейромережі на 100% не можна. Іноді вона надає неправильні відомості. Крім того, текст може бути неунікальним, нерідко він містить граматичні та орфографічні помилки. Тому сприймати його варто лише як інструмент, що допомагає, але не робить всю роботу за вас.

Читайте также:

GTA: San Andreas можно установить на iPhone несколькими способами даже без джейлбрейка
26 Травня 2023
Grand Theft Auto: San Andreas – культова гра, яка з’явилася в далекому 2004 році, але досі користується великою популярністю, особливо на мобільних платформах, у тому числі і iOS. Причому ...
20 Травня 2023
Для користувачів смартфонів Android сама постановка питання може здатися смішною. Однак, коли до них вперше в руки потрапляє iPhone, завантаження музики стає справжньою проблемою, адже звичний метод ...
15 Травня 2023
Камера завжди була однією з основних переваг iPhone, тому Apple приділяє багато уваги можливостям зйомки. Однак останніми роками так вийшло, що камера покращувалась лише на флагманських моделях. Що ж ...

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»