Ремонт Apple Watch

 

Компанія Apple завжди була на крок попереду колег, тому однією з перших випустила гаджет, який раніше можна було побачити тільки в кіно – Apple Watch. Цей розумний годинник дозволяє своєму власнику бути мобільним і при цьому “на зв’язку”. Але активне використання часто призводить до різних поламок крихкої конструкції. iFix сьогодні розповість про найпопулярніші з них.

Заміна скла

Головне, щоб саме переклеювання проводив досвідчений фахівець. Одна з найвідповідальніших частин процесу чекає на майстра вже на початку – відділення дисплейного модуля від основної частини, процедура проводиться за допомогою вакуумного сепаратора та медіатора. Механізм Apple Watch дуже маленький і тендітний, тому вимагає досвіду та вправності. Один неправильний рух і може знадобитися заміна всього екрану Apple Watch, що значно дорожче. Тому вже на етапі підбору сервісного центру звертати увагу на репутацію та відгуки.

зрізане скло дисплея Apple Watch

У iFix працюють сервісні інженери із досвідом від 3 років. Це дає гарантію, що ваш годинник не постраждає від випадкових помилок і буде полагоджено точно в термін. 8 із 10 наших клієнтів до нас повертаються та рекомендують нас своїм знайомим.

Ми виконуємо заміну скла на Apple Watch Series 6, Series 5, Watch SE, Series 4, Series 3, Series 2, Series 1.

Ми даємо їм почуття впевненості та якісний ремонт. Які ж поламки зустрічаються в Apple Watch?

Заміна акумулятора

Акумулятор – це не найслабша сторона Apple Watch, але клієнти часто приходять з випадками його здуття. Така поламка найчастіше з’являється через рік активного використання девайсу. Екран починає поступово відшаровуватись і спочатку здається, що проблема в ньому. Але клей на якому тримається дисплейний модуль набагато міцніший, ніж вам здається. Зношений акумулятор роздмухується і починає виштовхувати дисплей зсередини.
Важливо в цей момент не “вштовхувати” його назад, інакше може статися вибух і пристрій не відновити. Є 2 способи усунути проблему:

 • здати за гарантією (якщо вона ще діє) в офіційний сервіс Apple та отримати новий Apple Watch.
 • змінити батарею без заміни гаджета.

Щодо гарантії все неоднозначно. З одного боку, у такому разі вона не поширюється на країни СНД, а з іншого боку діє по всьому світу. З іншого боку, вона не поширюється на всі моделі, лише на Apple Watch Series 2 42 мм у версіях Sport, Edition, Hermès і Nike+.
Тому довести, що у вас гарантійна нагода буде проблематично. Із заміною все набагато простіше: здав на ремонт – отримав робітник Apple Watch.
Крім того, у сервісному центрі iFix ви зможете не тільки замінити батарею, але й провести чистку після води, перепрошити та отримати ще багато послуг за гарною ціною.

Чого ж ви чекаєте? Якщо ви помітили неполадки та збої у роботі свого гаджета, приходьте до нас! Ми проведемо діагностику та ремонт вашого яблучного годинника швидко та якісно! До того ж ми завжди поряд. Наші філії знаходяться завжди поряд з метро на Правому та Лівому березі, а значить, що вам буде зручно добиратися з роботи або з офісу.

Поширені запитання

❓ Чи надаєте ви гарантію на ремонт Apple Watch

На замінені деталі ми надаємо гарантію від 3 до 12 місяців в залежності від типу деталі. На роботи із відновлення системних плат гарантія до 2 місяців.

❓ Скільки коштує ремонт Apple Watch

Вартість послуг від 99 до 4099 гривень

❓ Скільки часу займає ремонт Apple Watch

З орієнтовними термінами ви можете ознайомитись у прайсі. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до відділення.

❓ Чи надаємо ми гарантію на послугу «Заміна скла» Apple Watch

На послугу "Заміна скла" гарантія 6 місяців.

  Заявка на ремонт у відділенні


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»