Передкупівельна діагностика (без розбирання) iPhone 8 Plus

199 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Діагностика завжди потрібна у разі виникнення складних поломок iPhone 8 Plus. Завдяки їй власник пристрою може дізнатися чому виникла та чи інша проблема і скільки коштуватиме її усунення. Однак існують інші ситуації, не пов’язані з поломками, коли діагностика Айфона може бути вкрай важлива.

Наприклад, якщо ви збираєтеся купити уживаний iPhone 8 Plus з рук, діагностика допоможе уникнути можливих проблем. У нашому СЦ досвідчені інженери виконають професійну діагностику. Вона не забере у вас багато часу і не вимагатиме великих фінансових витрат.

Діагностика iPhone 8 Plus у СЦ iFix

Самостійно повністю перевірити смартфон перед покупкою неможливо. Навіть якщо він не має видимих ​​пошкоджень і всі його функції працюють, поломка може виникнути відразу після покупки. Проблеми можуть виникнути з різних причин, наприклад, якщо раніше iPhone 8 Plus падав у воду.

Більш того, в більшості випадків користувачі не перевіряють абсолютно всі опції смартфона, внаслідок чого про поломки дізнаються після покупки. Все це згодом призводить до незапланованих витрат на ремонт, яких можна уникнути, якщо замовте діагностику iPhone 8 Plus в СЦ iFix.

Однак діагностика також може бути корисною і при продажі смартфона. Таким чином, ви зможете уникнути необґрунтованих претензій з боку покупця або дозволить виявити приховані проблеми, про які ви не знали.

Ціна діагностики iPhone 8 Plus

Вартість діагностики залежить від її типу, наприклад, з розбиранням коштує трохи дорожче, ніж без розбирання. Всі ціни вказані в таблиці, і, як ви бачите, вони не високі. Виконується вона швидко, прямо при вас, тому ви не витратите багато часу. Крім того, ми зробимо діагностику вашого смартфона без черги, якщо ви клацніть по кнопці “Записатися на ремонт”, заповніть форму та надішліть заявку.

Після усного погодження замовлення з нашим спеціалістом, який вам зателефонує протягом 10 хвилин, вам залишиться лише відвідати наш найближчий СЦ у Києві. Ви можете це зробити будь-якого дня, тому що ми працюємо без вихідних.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»