Заміна акумулятора iPhone 8 Plus

899 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Знос акумулятора – проблема, яка неминуче виникає на всіх старих смартфонах, у тому числі iPhone 8 Plus. Навіть при акуратному використанні Айфона в щадному режимі, батарея може стати непридатним просто через вік. Але засмучуватися не варто, оскільки це лише витратний матеріал.

Якщо ви звернетеся до ЦС iFix, наші інженери встановлять оригінальну батарею, яка прослужить так само довго, як акумулятор, встановлений на заводі. При цьому ви заощадите час та гроші завдяки оперативності наших інженерів та лояльним цінам.

Коли потрібна заміна акумулятора iPhone 8 Plus

Часто користувачі звертаються за допомогою, коли батарея зовсім перестає тримати, смартфон вимикається сам по собі та веде себе непередбачувано. Але такий підхід є абсолютно не вірним. Користуватися Айфоном із сильно зношеною батареєю некомфортно. Крім того, старий акумулятор зазвичай завжди збільшується в об’ємі. Якщо своєчасно його не замінити, це може призвести до низки негативних наслідків.

Тому виробник рекомендуємо змінювати акумулятор, коли рівень зношування досягає 20%. Відстежувати зношування можна в налаштуваннях смартфона в розділі “Акумулятор”. Але майте на увазі, що зношування, тобто зменшення ємності батареї відбувається нерівномірно. Цей показник може довго залишатися на рівні 100%, а потім за кілька місяців впасти до 80%.

Ціна заміна акумулятора iPhone 8 Plus

Як ви бачите, вартість заміни акумулятора iPhone 8 Plus в нашому СЦ не висока. Як ми вже сказали, у ваш смартфон буде встановлена ​​оригінальна довговічна батарея, а не дешева репліка, яка може вийти з ладу через кілька місяців після заміни.

Також пропонуємо вам отримати знижку та виконати заміну батареї без черги. Для цього натисніть кнопку “Записатися на ремонт”, заповніть форму, вкажіть мету звернення та надішліть заявку. Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб прийняти замовлення протягом десяти хвилин. Після цього вам залишиться лише доставити смартфон до найближчого СЦ iFix у Києві. Зробити це не складно і можна будь-якого дня, тому що всі наші сервісні центри розташовані біля станцій метро та працюють без вихідних.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»