Заміна заднього скла корпуса iPhone 8 Plus

899 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Компанія Apple вигадала безпрограшну концепцію для корпусів своїх смартфонів — поєднання металевої рамки та скляних панелей. Тому навіть через роки після виходу, iPhone 8 Plus виглядає стильно, дорого та сучасно. Проте дане рішення має й один серйозний мінус — крихкість. Незважаючи на те, що задня панель виконується із загартованого скла, якщо смартфон використовується без чохла або бампера, на ній можуть з’явитися тріщини та відколи після падіння смартфона навіть з невеликої висоти.

У нашому сервісному центрі ця проблема виправляється швидко (прямо за вас) і зовсім не дорого. Однак важливо звернутися якнайшвидше, інакше використання Айфона з розбитим заднім склом може призвести до серйозніших проблем.

Чому заміна скла корпусу iPhone 8 Plus має бути виконана вчасно?

Заднє скло корпусу iPhone 8 Plus не тільки забезпечує смартфон стильним та привабливим зовнішнім виглядом. Ще воно, як будь-який елемент корпусу, виконує захисну функцію. Тобто не дає волозі та пилу проникати всередину. Якщо воно перестає справлятися з цим завданням, контакти електронних елементів починають окислюватися. Це, звичайно, не означає, що смартфон відразу вийде з ладу, проте термін його служби значно скоротиться.

Слід сказати, що заміни заднього скла на перший погляд досить просте завдання. Однак навіть вона містить низку нюансів. Так як панель приклеєна до корпусу, важливо обережно демонтувати старе скло, не пошкодивши при цьому корпус та внутрішні елементи, а потім якісно приклеїти нове. Тому краще довірити роботу фахівцям, до того ж, це коштує не дорого.

Ціна заміни скла корпусу iPhone 8 Plus

Вартість ремонту вказана на нашому сайті, і вона завжди актуальна, оскільки інформація вчасно оновлюється. Як ви бачите, заміна скла не потребує великих фінансових витрат. Крім того, якщо ви прямо зараз натисніть на кнопку “Записатися на ремонт” і відправте заявку, ми надамо вам знижку і поміняємо скло без черги.

Після усного узгодження вам доведеться ненадовго відвідати наш найближчий від вас СЦ. Крім того, ви можете скористатися послугою кур’єра, який доставить смартфон у межах Києва.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»