Передкупівельна діагностика (без розбирання) iPhone 8

199 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Незважаючи на те, що iPhone 8 був випущений у 2017 році, для багатьох користувачів він досі є незамінними помічниками у повсякденному житті. Але що робити, якщо пристрій почав давати збої, несподівано вимикається, не заряджається чи взагалі не вмикається? У таких випадках в першу чергу необхідно зробити діагностику пристрою, щоб з’ясувати з чим пов’язані проблеми і скільки коштуватиме ремонт.

Але це не єдина ситуація, коли на допомогу приходить діагностика. Якщо ви вирішили купити iPhone 8 на вторинному ринку, ця послуга дозволить уникнути невиправданої витрати грошей. Але яка б не була причина, за діагностикою iPhone 8 вам варто звернутися до СЦ iFix. Наші інженери виконають її професійно, при цьому швидко та недорого.

Діагностика iPhone 8 у СЦ iFix

У ході діагностики наші інженери проаналізують роботи всіх компонентів Айфона, включаючи апаратне та програмне забезпечення. Це дозволить виявити всі проблеми, які можуть бути пов’язані з налаштуваннями, програмними помилками, пошкодженнями апаратних компонентів.

Якщо ви збираєтеся купити уживаний iPhone, наші інженери можуть виконати повну з візуальним оглядом внутрішніх компонентів пристрою. Це дозволяє визначити такі проблеми, як попадання вологи всередину корпусу, перегрів внутрішніх елементів, неякісний ремонт тощо. Всі ці проблеми проявляють себе не відразу, проте купивши проблемний смартфон, новий власник обов’язково зіткнеться із необхідністю його ремонту.

Ціна Діагностики iPhone 8

Вартість діагностики залежить від того, який варіант вас цікавить, але у будь-якому випадку в СЦ iFix вона її ціна не висока. Ви можете звернутися до нас у будь-який день, тому що ми працюємо без вихідних. А щоб діагностика була виконана без черги і ви заощадили ще більше часу, замовте її на нашому сайті.

Натисніть кнопку “Записатися на ремонт” та подайте заявку. Ми одразу ж з вами зателефонуємо, після чого вам залишиться вибрати найближчий від вас СЦ iFx у Києві та доставити смартфон. А якщо з будь-яких причин ви не можете цього зробити, можете скористатися послугою нашого кур’єра.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»