Заміна акумулятора iPhone 8

799 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Смартфон iPhone 8 був випущений вже далекому 2017 році, власники цього пристрою часто стикаються з необхідністю заміни акумулятора (а деякі навіть з другого разу). Навіть якщо Айфон не піддавався сильним навантаженням і в процесі зарядки дотримувалися рекомендації з експлуатації батарея, вона може стати непридатною просто через свій вік.

Однак акумулятор – це лише витратний матеріал. Якщо ви звернетеся до сервісного центру iFix, ми швидко та недорого встановимо оригінальну батарею. Вона прослужить стільки, скільки працювала батарея, встановлена ​​на заводі.

Заміна акумулятора iPhone 8

Знос батареї має на увазі зниження її ємності, в результаті чого вона починає швидше розряджатися. Слідкувати за залишковою ємністю АКБ можна в налаштуваннях смартфона в розділі Акумулятор. Змінювати батарею слід, коли фактична ємність зменшується до 80% від початкової.

При зменшенні ємності до ще більших значень, АКБ починає не тільки швидше розряджатися, але також смартфон поводиться непередбачено – вимикається навіть коли індикатор показує наявність заряду, рівень заряду може миттєво знижуватися на кілька десятків відсотків. Крім того, процес заряджання займає набагато більше часу.

Але найголовніше, що сильно зношена батарея зазвичай збільшується обсягом. Якщо вчасно її не замінити, вона може пошкодити елементи всередині пристрою.

Ціна заміни акумулятора iPhone 8

Вартість заміни батареї акумулятора iPhone 8 вказана на нашому сайті. До неї входить вартість якісної оригінальної батареї та роботи з її встановлення. Як ви бачите, заміна батареї не вдарить вам по кишені. Крім того, ви можете отримати знижку. Для цього від вас потрібно лише подати заявку на заміну акумулятора на нашому сайті.

Клацніть по кнопці ”Записатися на ремонт”, заповніть форму та надішліть дані. Ми зв’яжемося з вами протягом 10 хвилин, щоб узгодити замовлення. Потім вам потрібно лише відвідати один із понад десяти наших СЦ, які розташовані біля станцій метро. Якщо ви самі не можете це зробити, скористайтесь послугою кур’єра, який доставить смартфона в межах Києва.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»