Заміна скла дисплея iPhone X

1699 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Розбите скло – одна з найпоширеніших поломок на iPhone X. До появи тріщин може призвести лише один незручний рух. А іноді для цього досить просто проїхати у переповненому громадському транспорті, тримаючи Айфон у кишені. Але, якою б не була причина розбитого скла, цю неприємність не можна назвати серйозною.

Якщо ви звернетеся до нашого СЦ, досвідчені інженери швидко поміняють скло, залишивши при цьому на вашому смартфоні рідний дисплей. Такий ремонт коштуватиме набагато дешевше, ніж заміна всього дисплейного модуля. Крім того, він обійдеться вам порівняно не дорого.

Заміна скла iPhone X у СЦ iFix

Перед тим, як виконувати заміну скла, необхідно переконатися, що екран дійсно не постраждав, тобто на ньому немає видимих ​​дефектів, таких як чорні плями, смуги і т.д. Якщо матриця ціла, наш інженер повністю розбирає смартфон, щоб демонтувати дисплейний модуль, тобто матрицю із приклеєним до неї сенсорним склом.

Потім за допомогою спеціального обладнання інженер відокремлює розбите скло від матриці. Це досить складна процедура, яка потребує акуратності та досвіду, тому що дисплей легко пошкодити. Після демонтажу старого скла, до матриці приклеюється нове, після чого здійснюється перевірка сенсора та зворотне складання пристрою.

Незважаючи на те, що завдання досить трудомістке та складне, наші інженери виконують його дуже швидко, оскільки мають багатий досвід і все необхідне для якісного виконання ремонту. Тому після його завершення ми надаємо гарантію.

Ціна заміна скла iPhone X

Ознайомитись із вартістю заміни скла iPhone X ви можете на нашому сайті. Але до неї не включена знижка, яку ви отримаєте, якщо подасте заявку на ремонт на нашому сайті прямо зараз. Крім того, подача заявки онлайн дозволить вам виконати ремонт Айфону у нашому сервісному центрі без черги.

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами відразу після відправки заявки, і ви зможете поставити будь-які питання, що цікавлять. Після цього вам залишиться тільки доставити смартфон до найближчого офісу iFix. При бажанні ви також можете скористатися послугою кур’єра, яку можна замовити також на нашому сайті.

  Заявка на ремонт у відділенні


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»