Заміна заднього скла корпуса iPhone X

949 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Скляні корпуси – одна з особливостей iPhone, завдяки якій “яблучні” смартфони мають привабливий преміальний зовнішній вигляд. Крім того, поєднання металу та скла робить пристрій дорожчим навіть на рівні тактильних відчуттів. Єдиний недолік такого рішення – це крихкість скляної панелі. Тому власники iPhone X часто стикаються з такою проблемою як тріщини та сколи.

Але розбите скло корпусу – це не привід для розладу, адже нова панель коштує недорого, а інженери СЦ iFix поміняють її прямо при вас, тому вам навіть не доведеться розлучатися зі своїми смартфонами. Єдине, важливо замінити скло своєчасно, щоб із пристроєм не виникли серйозніші проблеми.

Заміна скла корпусу iPhone X у СЦ iFix

Розбита задня панель не лише візуально псує зовнішній вигляд смартфона. Не варто забувати, що вона також є важливим елементом корпусу, який не дає волозі та бруду проникати всередину. Тому, якщо вчасно не замінити розбиту панель, це негативно позначиться на стані електронних елементів, внаслідок чого термін служби може сильно скоротитися.

Щоб виконати заміну скла корпусу iPhone X, спочатку необхідно акуратно демонтувати стару панель, не пошкодивши при цьому корпус та внутрішні елементи iPhone. Потім металева рамка ретельно очищається та до неї приклеюється нова панель.

На перший погляд, нічого складного в цьому немає, але насправді робота вимагає навичок, акуратності та наявності спеціального інструменту. Тому краще довірити її фахівцям.

Ціна заміни скла корпусу iPhone X

Ви бачите актуальну вартість скла задньої панелі з урахуванням її встановлення. Як ви бачите, від вас не потрібні великі фінансові витрати. Крім того, ви можете заощадити, подавши заявку на ремонт на нашому сайті. У такому разі ми надамо вам знижку, а також замінимо скло без черги.

Після подачі заявки вам доведеться почекати не більше десяти хвилин, і наш спеціаліст з вами зв’яжеться, щоб погодити замовлення. Після цього вам залишиться лише відвідати СЦ iFix. Крім того, ви можете замовити послугу кур’єра, який доставить смартфон у межах Києва.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»