Заміна акумулятора iPhone XR

1099 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Акумулятор iPhone XR, на жаль, не є довговічним. Він розрахований використання протягом 3-5 років. Однак термін служби батареї залежить від різних факторів, тому АКБ може втратити ємність ще раніше. Але слід враховувати, що акумулятор це витратний матеріал. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви заміните його швидко і при цьому заощадите гроші. А головне, на ваш смартфон буде встановлено якісну оригінальну батарею.

Головне – виконати заміну акумулятора iPhone XR вчасно. Якщо цього не зробити, використання смартфона стане скрутним. Крім того, можуть виникнути серйозні поломки, що вимагають серйозних фінансових витрат для їх усунення.

Заміна акумулятора iPhone XR на СЦ iFix

Симптоми сильно зношеної батареї, напевно, всім знайомі — смартфон не тільки швидко розряджається, але й вимикається, коли індикатор показує високий рівень заряду. При цьому батарея починає заряджатися довше, ніж звичайно. Як правило, симптоми з’являються, коли ємність батареї зменшується до 80% від початкового значення та нижче.

Саме тому виробник радить змінювати батарею, коли знос досягає 20%. Якщо батарею своєчасно не замінити, вона може почати збільшуватися в об’ємі. Відповідно, використання старої батареї може призвести до поломки внутрішніх елементів.

Однак слід враховувати, що процес заміни батареї у сучасних смартфонів, у тому числі iPhone XR, досить складний. Необхідно демонтувати заднє скло, яке приклеєне до кришки, потім приєднати батарею та приклеїти панель на місце. Щоб не пошкодити скло, корпус чи навіть внутрішні елементи Айфону, цю роботу краще довірити фахівцям.

Ціна заміни акумулятора iPhone XR

На нашому сайті ви бачите вартість оригінальної батареї з урахуванням роботи з її встановлення. Як ви бачите, це не дорога процедура. Крім того, ми надамо вам знижку, якщо ви подасте заявку на ремонт на нашому сайті.

Наш спеціаліст одразу ж зв’яжеться з вами, після чого вам залишиться лише доставити смартфон у найближчий офіс iFix у Києві та трохи почекати, поки наш інженер замінить батарею.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»