Заміна дисплея (оригінал PRC) iPhone XS Max

5899 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

УвімкненоiPhone XS Max встановлений OLED дисплей, який має властивість з часом вигоряти, в результаті чого передача кольору стає сильно спотвореною. Крім того, дисплей є досить крихкою деталлю, яка не зазнає сильних ударів. Тому причини, з яких може вийти з ладу iPhone XS Max, бувають різними. Але, в будь-якому випадку, це не привід розлучатися зі смартфоном.

У СЦ iFix ви можете виконати iPhone XS Max за доступною ціною, при цьому швидко та на найвищому рівні якості. При цьому після ремонту разом зі смартфоном отримаєте велику гарантію.

Заміна дисплея iPhone XS Max у СЦ iFix

Найчастіші проблеми, через які виникає необхідність замінити дисплей на iPhone XS – це спотворення кольорів, а також поява чорних плям (непрацюючих областей екрану) або смуг. У деяких випадках дисплей може взагалі не вмикатися. У такому разі здійснюється заміна всього дисплейного модуля, тобто матриці із приклеєним до неї склом.

Єдина ситуація, коли не слід міняти дисплей, якщо він не має дефектів, а розбито лише скло. У такому разі можна замінити лише скло. Але, який ремонт не знадобився б вашому iPhone, він буде виконаний максимально швидко, завдяки чому вам не доведеться надовго з ним розлучатися.

Ціна заміни скла дисплея iPhone XS Max

Дисплейний модуль є досить дорогою деталлю, що відбивається на вартості ремонту. Однак він все одно коштує набагато дешевше, ніж покупка нового смартфона. Крім того, ми можемо запропонувати більш доступний варіант ремонту, який дозволить вам заощадити – використовувати неоригінальний дисплей, але також високої якості.

Крім того, ви можете отримати знижку – для цього надішліть заявку на ремонт прямо зараз. Це дозволить вам заощадити не тільки час, але й гроші, оскільки ремонт у такому випадку буде виконано позачергово. Наш спеціаліст зв’яжеться з вами протягом десяти хвилин після надсилання заявки.

Після цього вам потрібно буде лише доставити iPhone XS Max до найближчого нашого сервісного центру в Києві або скористатися послугою кур’єра, яку ви також можете замовити на нашому сайті.

  Заявка на ремонт у відділенні


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»