Заміна акумулятора iPhone XS

1099 грн
В ціну включена вартість деталей і робіт.

Сильна зношування акумулятора – одна з найчастіших причин, через які власники iPhone XS звертаються в сервісні центри. І це не дивно, адже модель смартфона вже не нова. Протягом декількох років акумулятор може стати непридатним навіть при акуратному його використанні. Але це не привід засмучуватися. Наші інженери швидко встановлять нову батарею, при цьому її заміна не вдарить по кишені.

Важливо лише звернутися своєчасно, не чекаючи поки АКБ зовсім перестане працювати, оскільки це може призвести до серйозніших проблем та дорогого ремонту.

Заміна акумулятора iPhone XS на СЦ iFix

Під зносом батареї слід розуміти втрату її ємності, яку можна відстежувати у налаштуваннях смартфона у розділі “Акумулятор”. Виробник радить змінювати АКБ, якщо її ємність знизилася на 20% і більше. У такому разі смартфон починає вести себе непередбачено – довго заряджається і швидко розряджається, вимикається, коли індикатор показує ще великий відсоток заряду.

Користуватися смартфоном у такому разі, зрозуміло, стає некомфортно. Але найнебезпечніше — здуття старої батареї. Збільшуючись обсягом, вона може пошкодити внутрішні елементи смартфона. Саме тому краще батарею міняти вчасно.

Майте на увазі, що зниження ємності батареї iPhone XS відбувається не лінійно. Вона довго може зберігати ємність 100%, а потім швидко знизити її до критичних значень. Тому, якщо ви помітили, що ємність АКБ знизилася, майте на увазі, що незабаром може знадобитися заміна.

Ціна заміни акумулятора iPhone XS

Наші інженери встановлять якісну батарею у смартфон, яка служитиме довгий час. Як ви можете побачити, вартість заміни АКБ не висока. Крім того, якщо ви замовите ремонт прямо зараз, тобто надіславши заявку на нашому сайті, ми надамо знижку та виконаємо заміну батареї позачергово.

Наш спеціаліст одразу ж зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі замовлення. Після цього залишиться лише доставити iPhone XS до найближчого від вас СЦ iFix у Києві та трохи почекати, поки ми встановимо нову батарею.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»