Ремонт MacBook

 

Ремонт MacBookТехніка марки Apple відрізняється високою надійністю, що дозволяє її власникам нечасто звертатися до сервісних центрів. Але іноді обійтися без ремонту Макбуків не виходить. Причинами поламок цієї преміальної техніки можуть стати механічні пошкодження, перегрів та навіть попадання вологи. А довірити роботи з її відновлення варто досвідченим фахівцям сервісу iFix, які виконають ремонт MacBook у Києві не тільки якісно та оперативно, а й за розумною ціною.

Терміновий ремонт MacBook

Більшості власників ноутбуків Apple вони потрібні для роботи, навчання чи відпочинку. І обійтися без цієї техніки буде важко навіть кілька днів. Тому пропонуємо терміновий ремонт MacBook, який, залежно від складності, займе від 30 хвилин до декількох годин. Більшість таких замовлень ми виконуємо у день звернення клієнта.

Фахівці сервісу оперативно виконають такі роботи:

 • заміну матриці, ламп, що перегоріли, та елементів живлення підсвічування;
 • ремонт або заміна комплектуючих, включаючи клавіатуру, накопичувачі, привід та відеокарту;
 • заміну дефектних роз’ємів;
 • модернізацію технічної частини;
 • встановлення та налаштування програмного забезпечення;
 • відновлення інформації, втраченої в процесі роботи або через поламку.

Вартість ремонту Apple MacBook залежить від моделі, виду пошкодження, цін на комплектуючі та запасні частини. На встановлені нашими майстрами деталі пропонується гарантія. А клієнти можуть бути впевнені в повному збереженні конфіденційної інформації, що зберігається на Макбуку.

Ремонт екрана Макбука

Дисплеї ноутбуків Apple часто виходять з ладу через неакуратне поводження. Причинами стають удари, падіння на тверду поверхню та у воду, трясіння та попадання рідини. Проблеми з дисплеєм можуть бути пов’язані з несправністю елементів, які відповідають за виведення зображення.

Якісний ремонт екрана Макбука можливий лише при використанні спеціального обладнання та інструментів. І головне – за наявності досвіду у майстрів, які виконують високоточну роботу. Звернення в iFix, замість самостійного ремонту та звернення до непрофесіоналів, дозволяє розраховувати на повне відновлення дисплея та знизити ризик ще більш серйозної поломки техніки.

Ремонт залитого МакБуку: ціна та особливості послуги

Рідина, що потрапила всередину корпусу, одна з найпоширеніших причин для того, щоб полагодити МакБук. На техніку може потрапити вода, сік, чай та навіть алкоголь. Рідина, що проникає всередину, часто завдає серйозної шкоди компонентам ноутбука. Тому, зіткнувшись із такою ситуацією, не потрібно сушити Макбук феном або розбирати його самостійно. Перше, що слід зробити користувачеві – відключити мобільний комп’ютер від живлення та привезти спеціалістам.

Вчасно доставивши залитий MacBook у сервіс iFix, можна розраховувати, що ситуацію вдасться виправити звичайним чищенням. Якщо цього не зробити, результатом часто стає повний вихід комп’ютера з ладу. Після цього відновити його роботу вдасться лише заміною пошкоджених мікросхем і навіть материнської плати, а ціна ремонту залитого Макбука помітно збільшується.

Заміна корпусу Макбука

Корпус – елементів ноутбука, який найбільше схильний до механічних впливів. До його пошкодження призводять падіння на асфальт або плитку, удари об меблі, поставлений зверху важкий предмет. Використовувати техніку з дефектами корпусу можна, але незручно і навіть небезпечно. Тому, виявивши вм’ятини, тріщини або зламані петлі, варто одразу звернутися до нашого сервісу MacBook.

Залежно від пошкоджень, позбавитися їх допоможе ремонт або заміна корпусу МакБука. Для відновлення можна використовувати компаудні склади – але вони повертають лише міцність, а не зовнішній вигляд. При заміні корпусу відремонтований ноутбук майже не відрізнятиметься від нового.

Чистка МакБука: ціна та періодичність виконання робіт

У процесі експлуатації ноутбука всередину корпусу потрапляє пил та дрібне сміття. Через це можуть припинити працювати клавіші на клавіатурі, перегрівається процесор та інші комплектуючі, уповільнюється робота мобільного комп’ютера. Для вирішення проблеми потрібен такий вид ремонту MacBook як чищення. Причинами звернення до нашого сервісу для її проведення можуть стати:

 • сильний нагрівання та шум під час роботи;
 • гаряче повітря, яке виходить з вентиляційних отворів;
 • уповільнення роботи програм та мимовільне вимкнення техніки.

Періодичність чищення Макбука, ціна якої залежить від моделі пристрою – 1 раз на рік. При роботі в приміщеннях з високою запиленістю повітря та свійськими тваринами – удвічі частіше. Одночасно з чищенням варто перевіряти стан термопасти та, при необхідності, виконувати її заміну.

Поширені запитання

❓ Чи надаєте ви гарантію на ремонт MacBook

На замінені деталі ми надаємо гарантію від 3 до 12 місяців в залежності від типу деталі. На роботи із відновлення системних плат гарантія до 2 місяців.

❓ Скільки коштує ремонт MacBook

Вартість послуг від 99 до 4099 гривень

❓ Скільки часу займає ремонт MacBook

З орієнтовними термінами ви можете ознайомитись у прайсі. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до відділення.

❓ Чи надаємо ми гарантію на послугу «Заміна скла» MacBook

На послугу "Заміна скла" гарантія 6 місяців.

  Заявка на ремонт


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»