Ремонт MacBook Pro

 

MacBook Pro – пристрій, продуманий до дрібниць

Бездоганна якість, хороша швидкість передачі інформації, оригінальний стиль – ось неповний перелік важливих переваг MacBook Pro.

Його ремонт потребує наявності спеціальних знань та особливих навичок, якими досконало володіють майстри нашої компанії.

Макбук Про – прилад, що викликає незаперечну довіру у користувачів. Він бездоганний у найменших деталях. Чутлива клавіатура Multi-touch розрізняє дотики від 1-го до 4-х пальців.

Спеціальний датчик гаджета регулює яскравість дисплея та відповідає за увімкнення підсвічування клавіатури. MacBook оснащений динаміками, сучасною камерою FaceTime, системами Wi-Fi, Bluetooth.

Автономний зарядний пристрій сприяє восьми-, дев’ятигодинній безперервній роботі девайсу. Це дозволяє використовувати його в робочих та індивідуальних цілях, коли потрібна тривала робота приладу без підключення до мережі.

Корпус гаджета виконаний із практичного алюмінію, що робить його легким та міцним. Завдяки наявності Ретина-дисплея зображення стало чіткішим, глибоким та реалістичним.

Ремонт MagSafe

Компанія Еппл передбачила захист МакБука Про від падіння, оснастивши пристрій роз’ємом живлення MagSafe. У разі несподіваного ривка зарядної системи конектор, який утримується в гнізді завдяки наявності магніту, з легкістю від’єднується. При цьому пристрій залишається на місці в нерухомому стані.

Звичайно, нерідко бувають ситуації, коли виходить із ладу сам MagSafe – перебивається шнур або перегорає блок живлення. Якщо Вам довелося натрапити на такі труднощі, пропонуємо звернутися за допомогою до нашої компанії. Ми маємо великий досвід у відновленні роботи таких пристроїв.

Звернення до iFix – правильне рішення!

Макбук – функціональний девайс, який, на жаль, не застрахований від появи поламок. Звернувшись за допомогою в iFix, Ви можете бути впевнені в оперативному та якісному усуненні несправностей ноутбуків від компанії Еппл.

 • Наші компетентні фахівці забезпечують гарантійне обслуговування. Перед проведенням ремонтних робіт ми виконуємо досконалу діагностику MacBook Pro, використовуючи спеціальне оснащення та спеціальні програмні комплекси, які презентовані безпосередньо компанією Еппл.
 • Часта причина звернення користувачів до нас – ушкодження екрана механічного характеру, що призводить до появи тріщин та інших дефектів. Ми професійно здійснюємо заміну захисного скла або дисплея ноутбука.
 • Сучасні моделі МакБуков Про захищені від сильного перегріву. Все ж пилові частинки та бруд проникають в систему охолодження і накопичуються всередині приладу, а термопаста має властивість поступового висихання. Ноутбук при цьому сильно нагрівається, що надалі призводить до виникнення несправностей.

Ми проводимо профілактичне чищення MacBook Pro від пилу, оперативно виконуємо заміну термопасти.

 • Влучення рідини – поширена проблема серед користувачів ноутбуків. При цьому необхідно вимкнути прилад, по можливості від’єднати акумулятор і терміново звернутися до сервісного центру.

Наші майстри кваліфіковано встановлюють операційну систему Windows на комп’ютерні пристрої. Ми модернізуємо МакБукі Про – встановлюємо SSD-накопичувачі, збільшуємо обсяг пам’яті пристроїв.

Поширені запитання

❓ Чи надаєте ви гарантію на ремонт MacBook Pro

На замінені деталі ми надаємо гарантію від 3 до 12 місяців в залежності від типу деталі. На роботи із відновлення системних плат гарантія до 2 місяців.

❓ Скільки коштує ремонт MacBook Pro

Вартість послуг від 99 до 4099 гривень

❓ Скільки часу займає ремонт MacBook Pro

З орієнтовними термінами ви можете ознайомитись у прайсі. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до відділення.

❓ Чи надаємо ми гарантію на послугу «Заміна скла» MacBook Pro

На послугу "Заміна скла" гарантія 6 місяців.

  Заявка на ремонт у відділенні


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт

  • Ваше пристрій ремонтують позачергово

  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт:10:00 - 19:00

   Сб-Нд:10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону

   iMac

   300 гривень в одну сторону

   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»