Ремонт пристроїв Apple

Ваш iPhone, iPad, iPod або MacBook зламався, потонув, розбився або ж просто перестав включатися? Вам в Сервісний центр Apple iFix. Чому ми?

Ми здійснюємо швидкий і якісний ремонт всієї продукції Apple на будь-якому рівні, усунемо будь-які дефекти і знайдемо причини поломки Вашого iPhone, iPad, iPod. Наш сервіс відрізняється стислими термінами ремонту iPhone і всіх пристроїв марки Apple. Швидка заміна дисплея, заміна кнопки Power, заміна акумулятора або батареї, заміна скла на iPhone і iPad, заміна задньої кришки, заміна мікрофона і все, що ламається – наші досвідчені майстри полагодять протягом 30 хвилин.

Сервісний центр тісно працює з технікою Apple з часу виходу першого iPhone c 2006 року і за цей час ми накопичили чималий досвід в ремонті iPhone. Наш сервіс центр співпрацює з надійними постачальниками запчастин і аксесуарів, які перевірені часом. З розумінням ставимося до проблеми кожного клієнта і цінуємо час. Ми знаємо на скільки важко надовго залишатися без улюбленого яблучного пристрої. Якщо ви зайняті і немає можливості привезти поламаний девайс, Ви можете замовити кур’єра, який забере Ваш зламаний iPhone, iPad або iPod і привезе відремонтований.

За статистикою більшість звернень наших клієнтів займають розбиті LCD / дисплеї / скла на iPhone. Дані дефекти в нашому сервісному центрі майстра усувають за 30 хвилин. Також не мало звернень займають заміни акумуляторів на всіх моделях iPhone. Хочеться відзначити, що слабким місцем iPhone є кнопка включення Power – ремонт / заміна кнопки Power займає 40-60 хвилин. Дана проблема з кнопкою зустрічається часто і на iPhone 4s. На відміну від старших братів в iPhone 4 слабким місцем є кнопка Home – заміна / ремонт кнопки Home на iPhone 4 займає 30 хвилин.

Читати усе

Приховати все

  Заявка на ремонт у відділенні


  Навіщо оформляти заявку?

  • Економія часу при здачі пристрою на ремонт
  • Ваше пристрій ремонтують позачергово
  • Отримуєте 5% знижку в рамках замовлення на послуги і комплектуючі

  Вашу заявку успішно відправлено до відділення «Васильківська»!

  Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

  дати і часу звернення в сервісний центр

  Тепер у вас є знижка 5%

  Ознайомтеся з умовами надання

   Виклик кур'єра по Києву

   Заберемо ваш пристрій на ремонт

   Пн-Пт: 9:00 - 20:00

   Сб-Нд: 10:00 - 18:00   Вартість послуги:

   MacBook

   iPhone

   iPad

   50 гривень в одну сторону
   iMac 300 гривен в одну сторону
   Оплата при отриманні пристрою назад!

   Ви також можете викликати кур'єра,

   зателефонувавши по одному з номерів:

   +38 (044) 300 29 72

   +38 (093) 177 55 72

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера з яким Ви

   погоджуєте зручний для Вас час і адресу.

   Вашу заявку успішно відправлено!

   Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення

   деталей відправки через службу «Нова Пошта»